Od Kennissessie 24 juni 2025

Op 24 juni 2025 kwamen in Utrecht ruim 150 informatieprofessionals samen om kennis uit te wisselen over nieuwe informatiewetten zoals de Wet open overheid (Woo), de Archiefwet en de Wet modernisering elektronisch bestuurlijk verkeer (Wmebv). Het was een dag vol met workshops, netwerkmogelijkheden, plenaire sessies én de uitreiking van de Od Kwaliteitsawards.

Thema: Invoering recente informatiewetten

De vierde editie van de Od Kennissessie stond in het teken van de invoering van recente informatiewetten. Tijdens de bijeenkomst werd uitgebreid stilgestaan bij de uitdagingen en kansen die deze wetten met zich meebrengen, waaronder de Omgevingswet, de Woo, de nieuwe Archiefwet en de Wmebv. In de sessies lag de nadruk op praktische strategieën voor naleving, risicobeheer en het bevorderen van innovatie binnen overheidsorganisaties aan de hand van deze nieuwe wettelijke kaders.

Terugblik 2024

Benieuwd naar de sfeer van eerdere kennissessies?
Bekijk hieronder de aftermovie van de editie in 2024

Hou onze website in de gaten of abonneer je op onze gratis e-nieuwsbrief.

Workshops
Bekijk het aanbod hier.

De vierde editie van de Od Kennissessie 2025 is mogelijk gemaakt door GO Opleidingen, KNVI, Programma Open Overheid en Publiek Denken en gesponsord door BECIS | DIOR, Karmac, MainFields en VHIC.