20 juli 2020

Webinar: Digitale Fitheid en de Nieuwe Werk-werkelijkheid

image for Webinar: Digitale Fitheid en de Nieuwe Werk-werkelijkheid image

Onlangs zat de redactieraad van OD Magazine in een overlegsessie met gasthoofdredacteur Martijn Aslander, die dit najaar een heel magazine van een thema zal voorzien. In zijn betoog over Digitale Fitheid en de Nieuwe Werk-werkelijkheid kijk hij voorbij wat hij het dogma van het document noemt en stelde hij voor ons en onze leden een demo-sessie voor om te demonstreren waarom we volgens hem vastgelopen zijn afgelopen 20 jaar.

Onlangs zat de redactieraad van OD Magazine in een overlegsessie met gasthoofdredacteur Martijn Aslander, die dit najaar een heel magazine van een thema zal voorzien. In zijn betoog over Digitale Fitheid en de Nieuwe Werk-werkelijkheid kijk hij voorbij wat hij het dogma van het document noemt en stelde hij voor ons en onze leden een demo-sessie voor om te demonstreren waarom we volgens hem vastgelopen zijn afgelopen 20 jaar.

Bekijk hier het webinar over Digitale Fitheid en de nieuwe Werk-werkelijkheid